topení a podlahové topení

- nechte si ZDARMA poslat nabídky topenářských firem

Skvělý způsob jak zajistit instalaci topení v obcích Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Nové Město na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem, Velká Bíteš a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

topení obr5

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Vytápění pro rodinný domek 80 m2
obor: Topení, voda, plyn, kanalizace
město: Žďár nad Sázavou region: VYSOČINA
datum: 12.07.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Rodinný dům o výměře 80 m2 přízemí + podkroví, bez možnosti napojení na plyn. Žádám o nabídku konkrétního řešení vytápění v tomto domě včetně přibližné cenové kalkulace na zřízení a provozování. Termín realizace zakázky jaro 2006. Děkujeme za nabídky.
Dodávka sálavých teplovodních stropních panelů
obor: Topení, voda, plyn, kanalizace
město: Velká Bíteš region: VYSOČINA
datum: 10.08.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Jedná se o výrobní halu nábytku, ocel.konstrukce, opláštění PUR panel 80mm. Vytápěný prostor 56x14m, rozdělený na 3 sekce.Výška (světlost)3,8m, výška hřebene4,8m. Vytápěný prostor je až do hřebene. Očekáváme cenovou nabídku vč. ukázky rozmístění panelů. Termín realizace zakázky říjen 2005. Děkujeme za nabídku.
Výměna plynového kotle za kondenzační v řad. domku
obor: Topení, voda, plyn, kanalizace
město: Bystřice nad Pernštejnem region: VYSOČINA
datum: 27.12.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Převodem
popis: Poptávám u Vás výměnu stávajícího plynového kotlr ETI 15G 15.000 kcal/hod. starý 33 let hodlám vymněnít za úsporný kondenzační. Kotel je umístěný v suterénu a vytápí 2 nadzemní podlaží (malý byt 1+3). Je napojený na komín, který má uvnitř azbestové truby. Oběh vody samotíží, v 1. podlaží trubky 1. Termín realizace zakázky do konce října 2006.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Topení, voda, plyn, kanalizace

Předmět poptávky:
Příklad: Podlahové topení v rodinném domě
Obor: Topení, voda, plyn
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.


Hledáte moderní a originální podlahu pro Váš dům či byt? Pak můžete vyzkoušet plovoucí podlahy. Díky velkému výběru materiálů, barev a vzorů si každý nakonec vybere přesně podle svého vkusu. Ať již zvolíte dřevěné plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy, či vinylové podlahy, jistě budete s výsledným vzhledem spokojeni.

topení: Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Nové Město na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem, Velká Bíteš, Měřín, Křižanov, Svratka, Hamry nad Sázavou, Herálec, Nové Veselí, Jimramov, Bohdalov, Velká Losenice, Bobrová, Strážek, Ostrov nad Oslavou, Nížkov, Radostín nad Oslavou, Osová Bítýška, Bory, Rožná, Sněžné, Vír, Vojnův Městec, Rozsochy, Štěpánov nad Svratkou, Dalečín, Dolní Rožínka, Věcov, Polnička, Rovečné, Zvole, Oslavice, Škrdlovice, Radešínská Svratka, Sázava, Stránecká Zhoř, Nová Ves u Nového Města na Mor, Moravec, Jámy, Křoví podlahové topení stěnové topení podlahové vytápěné
topení, podlahové topení | krby a krbová kamna | garážová vrata | topenáři |   | ekonomika | tepelná čerpadla | studny | vrata | Kamna | kamenictví | další odkazy

TOPlist