topení a podlahové topení

- nechte si ZDARMA poslat nabídky topenářských firem

Skvělý způsob jak zajistit instalaci podlahového vytápění v obcích Olomouc, Šternberk, Uničov, Litovel, Hlubočky, Štěpánov, Moravský Beroun, Lutín a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsem registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

podlahové vytápěné obr1

Jak to pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Poptávka bude předána nejvýše deseti z registrovaných firem - těm, které o ni mají zájem
  3. Firmy Vás budou kontaktovat
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Výměna potrubí odpadu na WC 4-5bm
obor: Topení, voda, plyn, kanalizace
město: Olomouc region: OLOMOUCKÝ
datum: 12.11.2006
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na výměnu potrubí. Jedná se o cca 4-5 bm od WC do jímky. WC v prvním zvýšeném přízemí v RD. Dopravu dělníků možné zajistit. Termín realizace zakázky září 2006. Děkuji za nabídku.
Voda, topení, plyn, kanalizace - rekonstrukce domu
obor: Topení, voda, plyn, kanalizace
město: Olomouc region: OLOMOUCKÝ
datum: 09.09.2006
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Rekonstruuji rodinný dům a potřebuji optimáně navrhnout a zrealizovavat, odpady, vodu, topení a plyn. Potřebuji kompletně předělat kanalizaci. Mám zájem o nové zbudování vody, topení a vše přípojit na plynový kotel. Jedná se o interiér. Kotel ještě nemám, prosím nabídněte mi druhy kotlů včetně ceny. Veškeré věci týkající se rekonstrukce, Vám sdělím osobně. Prosím nabídněte mi cenu ze vším všudy. Termín realizace zakázky konec července 2006. Děkuji za nabídky.
Zhotovení septiku
obor: Topení, voda, plyn, kanalizace
město: Hlubočky region: OLOMOUCKÝ
datum: 25.11.2006
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Hotově
popis: Poptávám u Vás vybudování septiku. Na pozemku máme starý betonový bazén kruhového tvaru o průměru cca 4m, hloubka cca 2m, který bychom rádi k tomuto účelu využili. Kanalizace v obci není. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Topení, voda, plyn, kanalizace

Předmět poptávky:
Příklad: Podlahové topení v rodinném domě
Obor: Topení, voda, plyn
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

podlahové vytápěné: Olomouc, Šternberk, Uničov, Litovel, Hlubočky, Štěpánov, Moravský Beroun, Lutín, Velká Bystřice, Bohuňovice, Dolany, Velký Týnec, Horka nad Moravou, Bělkovice-Lašťany, Náměšť na Hané, Dlouhá Loučka, Troubelice, Senice na Hané, Šumvald, Drahanovice, Medlov, Tršice, Dub nad Moravou, Bouzov, Slatinice, Křelov-Břuchotín, Náklo, Grygov, Červenka, Újezd, Věrovany, Přáslavice, Doloplazy, Hněvotín, Těšetice, Příkazy, Libavá, Paseka, Samotíšky, Skrbeň, Bílá Lhota, Velký Újezd, Majetín, Pňovice, Kožušany-Tážaly, Luká, Charváty, Mladeč, Bystrovany, Nová Hradečná, Cholina, Mladějovice, Loučany, Huzová, Bystročice, Daskabát, Štarnov, Liboš, Blatec, Hnojice, Mrsklesy, Jívová, Střeň, Tovéř
topení, podlahové topení | krby a krbová kamna | garážová vrata | topenáři |   | ekonomika | tepelná čerpadla | studny | vrata | Kamna | kamenictví | další odkazy

TOPlist